Dagmarita

dag w rumuni

SELAMAT DATANG

Dagmarita na codzień zajmuje się organizacją produkcji filmowo-telewizyjnej, mówiąc prostymi słowami – zajmuje się orgnizacją życia innym. Czasem organizuje życie również sobie, w postaci długich podróży, w których rozłącza się ze światem i telefonami komórkowymi. W CV Dagamrity znajduje się obsługa trzech telefonów jednocześnie oraz duża odporność i cierpliwość na pytania bez odpowiedzi oraz sprawianie, aby niemożliwe stało się możliwe.

Dagmarita podróżuje cały czas. Pracownicze wyjazdy to jej specjalność… Studia skończyła dwojakie – Historię Sztuki zaczęła studiować w rodzinnej Łodzi, ale dyplom ukończenia pochodzi z Universidad de Valencia, gdzie Dagmarita pognała, ponieważ posłuchała głosu swojego zakochanego serca. Po Valencji przyszedł czas na Barcelonę, gdzie Dagmarita ukończyła studia podyplomowe w ESCAC – Escola Superior de Cinema i Audiovisuals de Catalunya i potem pracowała organizując życie Hiszpaniątkom, aż do momentu, gdy zaczęła współpracować z polską ekipą produkcyjną, która sprowadziła ją z powrotem do Polski.
Dzięki 5 latom spędzonym w Hiszpani oraz przystojnemu hiszpanowi i najlepszym umiejętnością prowadzeia Golfa 2 Dagmarita pozanła cały kraj oraz część Mexyku i pierwszy raz pojechała do Chin…

A potem przyszedł czas na Azję…

Indonezja to miłość jedyna i największa Dagmarity, w ktorej spędziła w 2009 roku 2 miesiące, wracając ze złamaną ręką… A na przełomie 2012/2013 roku kolejne dwa miesiące, które stanowiły część półrocznej wyprawy „bez bieltu powrotnego”.

Oprócz Indonezji Dagmarita widziała wiele innych krajów… opowieści i historie, będzie się starala opowiedzieć na łamach bloga „Uwolnij Siebie”/!Membebaskan diri!

Jeżeli chcecie, żeby dopomóc w wyjeździe, w organiacji, w patentach, aby podróż nie trwała 2 tygodnie tylko 2 miesiące za te same pieniądze, to Dagmarita służy pomocą… Grupa, para a może nowożeńcy – wszystkim chętnie Dagmarita pomoże – tych bardziej wyluzowanych, którzy chcą mieć wakacje od początku do końca i organiaztora tylko dla siebie, chętnie poprowadzi za rękę na miejscu. Pomoże się przełamać do podróżowania samemu, w tani bezpośrdeni sposób… podzieli się miejscami, do których trudniej dotrzeć.
Dagmarita ma sztab niezawodnych ludzi na czele z najlepszą producentką, z którą współpracuje od lat i chętnie zorganizuje Wam produkcje klipu albo jakikolwiek event, który przyjdzie Wam do głowy, w najbardziej aburdalnym miejscu świata !

kontakt do Dagmarity to: lomodagmarita@hotmail.com

California Reef; Togeany

Dodaj komentarz